Niezawodna technologia i precyzja wykonania

Autorska technologia pozwala nam na przełamywanie barier, niemożliwych do przejścia przez innych. Precyzja wykonania daje pewność oraz gwarancję na długie lata.

Folia grzewcza to nasza specjalność

Folie grzewcze Heat Decor to nasze autorskie produkty. Zwiększona wydajność na przestrzeni lat świadczy o doświadczeniu, które w tej branży jest najważniejsze.

Kompleksowa realizacja

Zajmujemy się zarówno przygotowaniem projektu systemu grzewczego wraz z wizualizacją oraz niezbędną dokumentacją. Nasi wewnętrzni specjaliści na Twoje życzenie przeprowadzą również montaż naszych systemów.

Długoletnia gwarancja jakości

Wysoka jakość w połączeniu z naszym doświadczeniem oraz autorską technologią pozwala nam zagwarantować długoletnią i bezawaryjną pracę wszystkich systemów grzewczych.

Szybkie działanie i terminy realizacji

Generowanie Twojej indywidualnej oferty zajmuje nam maksymalnie 24h od momentu jej złożenia. Ustalenie terminu realizacji montażu naszych systemów ustalasz Ty. To my czekamy na Ciebie, nie na odwrót.

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia pakujemy na bieżąco. Paczki z naszymi produktami codziennie wychodzą z naszego magazynu. Wysyłka na terenie Polski, Europy czy za ocean nie stanowi dla nas problemu.