Logo_HD_White_XL

Zastanawiasz się jak zaprojektować dobrze system grzewczy? Od czego masz zacząć? Ile wyniesie inwestycja w Twoim przypadku?

Codziennie tworzymy nowe projekty wraz z dokumentacją!

Wspólnie oraz zgodnie z Twoimi wytycznymi, stworzymy projekt ogrzewania Twojego domu oraz biznesu. Systemy grzewcze Heat Decor to nie tylko folia grzewcza, mata grzewcza czy panele grzewcze na podczerwień ale również kwestia doboru odpowiedniego sterowania. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie przygotowany projekt i dokumentację oraz wizualizacje rozłożenia systemów grzewczych Heat Decor, zgłoś się do nas!

Nie pobieramy żadnej opłaty za przygotowanie ofert. Dostaniesz ofertę w ciągu 24h od jej złożenia. Oferta obejmuje same materiały oraz materiały wraz z montażem z naszej strony.

To Ty zdecydujesz którą opcję wybierasz!

Skontaktuj się z nami!

infolinia:  123 576 134


    Dla wykonania dokładnego wyliczenia projektu oraz przygotowania kosztorysu, prosimy o naniesienie na przesłanym rzucie, elementów stałej zabudowy, pozbawionej nóżek na wysokości min. 3 cm.

    Ogrzewanie podłogowe folią grzewczą bezpośrednio pod panelamiOgrzewanie podłogowe folią grzewczą pod wylewkąPanele grzewcze na podczerwieńOferta z montażemOferta na same materiały