Logo_HD_300x137

Jesteś właścicielem firmy budowlanej? Zastanawiasz się jaką formę ogrzewania zastosować w swojej inwestycji? Zgłoś się do nas!

W swoim portfolio posiadamy realizacje w budownictwie wielomieszkaniowym, domach jednorodzinnych, lokalach usługowych, budynkach użyteczności publicznej, Kościołach i wielu innych.

Folia grzewcza Heat Decor w połączeniu z naszą autorską technologią wykonania daje nam nieograniczone możliwości montażu naszego systemu praktycznie w każdym przypadku.

Nasze możliwości i zasoby ludzkie pozwalają nam na rzetelną i fachową obsługę klienta. Sama sprzedaż naszych produktów, przygotowanie instalacji elektrycznej na potrzeby ogrzewania, instalacja folii grzewczej w domu klienta nie stanowią dla nas problemu.

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni system grzewczy do wymagań inwestycji. Przygotujemy wstępną kalkulacje kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych systemu grzewczego wraz z projektem instalacji.

Gwarantujemy kompletną obsługę, począwszy od projektu po instalację.

ZAPYTAJ O PAKIET WSPÓŁPRACY DLA firm budowlanych

 

Atrakcyjne ceny zakupu

oraz profesjonalne wsparcie techniczne

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.