Logo_HD_300x137

Jesteś właścicielem firmy fotowoltaicznej? Zgłoś się do nas!

Instalacje fotowoltaiczne idą w parze z naszą technologią ogrzewania folią grzewczą Heat Decor. Dobrze dobrana instalacja powoduje, że koszty eksploatacji generowane z folii grzewczej pokrywają się w 100%, dzięki czemu zużyta energia elektryczna nic nas nie kosztuje.

Specjalizujemy się w przygotowaniach projektów dla klientów posiadających bądź planujących korzystanie z fotowoltaiki. Przekazując nam swojego klienta, to Ty decydujesz o formie współpracy. Współpraca obejmuje kompleksową realizację od kontaktu z klientem , poprzez przygotowanie projektu i jego realizację. Dzięki nam możesz stworzyć oddział projektujący systemy grzewcze Heat Decor. Jako producent ogrzewania dostarczymy na czas folię grzewczą do Twoich klientów.

ZAPYTAJ O PAKIET WSPÓŁPRACY DLA FIRM FOTOWOLTAICZNYCH

 

Kompleksowa obsługa powierzonych klientów

oraz atrakcyjny system wynagrodzeń

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.