Ogrzewanie elektryczne na podczerwień – maty, folie, zestawy

Jeśli szukają Państwo alternatywnych technik grzewczych, które przy zachowaniu wysokich parametrów cieplnych są ekologiczne i ekonomiczne, trafiliście pod właściwy adres! Heat Decor to nowoczesne elektryczne systemy ogrzewania na podczerwień dla mieszkania, domu oraz potrzeb przedsiębiorców!

Dlaczego warto postawić na ogrzewanie wykorzystujące fale podczerwone? W odróżnieniu od konwencjonalnych metod na bazie zjawiska konwekcji nie dochodzi tu do wysuszenia powietrza ani do wzbijania kurzu. Ponadto całe pomieszczenie i wszystkie obiekty wewnątrz są ocieplane równomiernie, co przekłada się na mniejsze zużycie energii przy równoczesnym podniesieniu komfortu cieplnego użytkowników.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką gamę produktową, która w pełni odpowiada potrzebom i oczekiwaniom nowoczesnej architektury. Podstawę asortymentu stanowią folie, maty grzewcze oraz grzejniki elektryczne. Pierwsze dwie z wymienionych kategorii to produkty przeznaczone do strefowego ogrzewania podłogowego i ściennego. Z kolei promienniki to klasyczne rozwiązanie naścienne w zaawansowanym technologicznie wydaniu. Do tego dochodzi bogaty wybór nowoczesnych termostatów przewodowych oraz bezprzewodowych (wyposażonych w moduł WiFi), jak również cały niezbędny osprzęt instalacyjny.

WYPRZEDAŻ - FOLII GRZEWCZEJ

WYPRZEDAŻ - GRZEJNIKÓW

FOLIA GRZEWCZA NA PODCZERWIEŃ

ZESTAWY FOLII GRZEWCZEJ OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ

MATY GRZEWCZE - OGRZEWANIE PODŁOGOWE

ZESTAWY MATY GRZEJNEJ DO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

TERMOSTATY POKOJOWE REGULATORY TEMPERATURY