Logo_HD_300x137

Wyszkoleni przez Heat Decor instalatorzy folii grzewczej pracują przy szerokiej gamie inwestycji. Montują ogrzewanie elektryczne od A do Z w takich realizacjach jak: nowy dom, nowe osiedle mieszkaniowe, mieszkania, budynek po remoncie, biura, punkty usługowe, budynki przemysłowe, magazyny i inne.

Znasz naszą folię grzewczą?  Zastanawiasz się jak rozwinąć swoje kompetencje?  Jesteś doświadczonym instalatorem elektrycznych systemów grzewczych? Zgłoś się do nas!

Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy szkolenia oraz stałą współpracę i wsparcie merytoryczne. To Ty decydujesz, na którą formę współpracy się decydujesz.

Bardzo ważnym aspektem naszych działań jest bezpieczeństwo montażu oraz użytkowania i autorska technologia. Opatentowane technologie to jeden z elementów naszej działalności, który pozwala nam na bycie zawsze o krok przed innymi. Dzielimy się wiedzą, nad którą pracowaliśmy bardzo długo rozwijając folie grzewcze Heat Decor i technologię ich montażu. Pomożemy Ci zmaksymalizować zyski płynące ze współpracy z Heat Decor.

Możesz liczyć na pełne wsparcie wszystkich naszych specjalistów.

ZAPYTAJ O PAKIET WSPÓŁPRACY DLA INSTALATORÓW

OTWARTE specjalistyczne szkolenie techniczne W PIERWSZY LUB DRUGI WTOREK MIESIĄCA

oraz certyfikat profesjonalizacji Heat Decor – zapisz się!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza Heat Decor dzięki swojej konstrukcji oraz najwyższej klasy materiałom stosowanym podczas produkcji nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.