Logo_HD_300x137

W historii naszej działalności dotarliśmy do szerokiej gamy klientów. Teraz są to zadowoleni a przede wszystkim nasi stali odbiorcy.

Znasz naszą folie grzewczą?  Zastanawiasz się jak zacząć?  Jesteś doświadczonym instalatorem elektrycznych systemów grzewczych? Zgłoś się do nas!

Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy pełny zakres obsługi i to Ty decydujesz na którą formę współpracy się decydujesz.

Bardzo ważnym aspektem naszych działań jest bezpieczeństwo i autorska technologią, na którą pracujemy latami. Opatentowane technologię to jeden z elementów naszej działalności, który  pozwala nam na bycie zawsze o krok przed resztą. Chcemy przekazać wiedzę nad którą pracowaliśmy bardzo długo. Pomożemy Ci zmaksymalizować zyski płynące ze współpracy z Heat Decor.

Możesz liczyć na pełne wsparcie wszystkich naszych specjalistów.

ZAPYTAJ O PAKIET WSPÓŁPRACY DLA INSTALATORÓW

specjalistyczne szkolenie techniczne

oraz certyfikat i prowizja

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.