Heat Decor, Produkcja

Maty grzewcze

Doskonała jakość i maksymalna wydajność osiągnięta przez nowoczesną technologię produkcji mat grzewczych Heat Decor
oraz usprawniane procesy i sprawdzona koncepcja logistyczna to podstawy naszego sukcesu. Jednym z unikalnych wyróżników naszej oferty jest nasza linia produkcyjna mat grzewczych, co umożliwia precyzyjne sterowanie optymalizacją właściwości materiałowych.

Zaawansowana technologicznie linia produkcyjna, w połączeniu z bogatym doświadczeniem i wysoce rozwiniętymi umiejętnościami specjalistów, daje nam możliwość realizacji mat grzewczych o zróżnicowanej mocy i wymiarach.

Produkujemy najwyższej jakości maty grzewcze wykonane w technologii teflonu. Produkowane maty grzewcze wyróżniają się bardzo wysoką jakością izolacji wykonanej tylko z teflonu oraz odpornością na temperatury, sięgające 220 stopni.

Żyła grzejna maty grzewczej HD-mat wykonana jest w technologii splotu wielodrutowego powlekanego izolacją FEP (teflon) dodatkowo zabezpieczona ekranem w oplocie z ocynowanych drutów miedzianych. Cały przewód grzewczy ochrania izolacja zewnętrzna również wykonana z FEP (teflon) odpornego na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *