Aktualności, Heat Decor

Nowa wizualizacja montażu maty grzewczej Heat Decor

Wasze częste zapytania o matę grzewczą Heat Decor i jej montaż, skłoniły nas do zwizualizowania całego procesu od początku do końca, z wyodrębnieniem kluczowych etapów. Łazienka w projekcie posiada wyposażenie oraz cechy wspólne dla wszystkich projektowanych przez nas systemów w Waszych domach.

Mata grzewcza Heat Decor pod płytkami to najczęściej stosowane elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazienkach, toaletach, korytarzach czy kuchni. Maty grzewcze wykorzystujemy w miejscach, gdzie chcemy uzyskać efekt ciepłej podłogi lub komfort grzewczy w pomieszczeniu. Technologia grzewcza cieszy się dużą popularnością z uwagi na długą żywotność systemu grzewczego, przystępna cenę oraz łatwy sposób montażu. Mata grzewcza Heat Decor osadzona jest na samoprzylepnej siatce z włókna szklanego.

Maty grzewcze HD-mat są bardzo cienkie (2×3 mm) i wytrzymałe dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowaniu wysokiej klasy izolacji zewnętrznej i wewnętrznej wykonanej z FEP (teflon). Użyte komponenty wpływają na długą żywotność maty grzewczej oraz bezpieczną i bezawaryjną pracę.

Więcej informacji o produkcie: https://heatdecor.com/mata-grzewcza/

Odwiedź nas: Facebook https://www.facebook.com/heatdecorpoland

Instagram: https://www.instagram.com/heatdecorpo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *