O nas - Heat Decor

O nas

Więcej o naszej firmie

Heat Decor sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i projektowaniu nowoczesnych systemów grzewczych na podczerwień. Swoje produkty kierujemy do branż przemysłowych oraz osób prywatnych w budownictwie mieszkaniowym.

Firma Heat Decor sp. z o.o. jest właścicielem międzynarodowej marki Heat Decor. Posiadamy w naszym portfolio kilka autorskich patentów w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych. Wyprodukowane przez nas produkty grzewcze cieszą się dużym powodzeniem na rynku europejskim.

Celem naszej działalności jest wdrażanie innowacyjnych technologii ogrzewania podczerwienią wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na ciepło. Dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu oraz rozwijającej się produkcji oferujemy dostęp do nowoczesnego ogrzewania, które wypiera konwencjonalne metody grzewcze. Wspieramy trend energooszczędnej termomodernizacji i budowę nowych, ekologicznych a nawet zeroenergetycznych budynków.

Efektywność, niskie koszty eksploatacji oraz komfort ogrzewania systemami Heat Decor stawia naszą firmę jako kompetentnego partnera w sektorze ogrzewnictwa.

Karta sklepowa

zamknij
Scroll To Top