Logo_HD_300x137

Zaprojektujemy konkretny system, dostosowany do Twoich wymagań!

Powierzchnie biurowe czy wszelkiego rodzaju lokale handlowo usługowe posiadają w swoim zagospodarowaniu przestrzennym wszelkiego rodzaju utrudnienia. Stałą zabudowę, nieregularne kształty, częstą zmianę aranżacji czy indywidualne wymagania. Doskonale o tym wiemy, ponieważ w naszym portfolio znalazło się już wiele tego typu realizacji.

Na podstawie wytycznych, opracujemy projekt spełniający najwyższe standardy.

Autorska technologia, opatentowane możliwości, wszechstronne zastosowanie sprawia, że wykorzystanie systemów grzewczych Heat Decor jest bezawaryjne i kompatybilne w użytkowaniu.

ZALETY OGRZEWANIA biura produktami heat decor

możliwość ogrzewania strefowego

Ogrzewanie powierzchni biurowych możliwe jest przy pomocy folii grzewczych, mat lub grzejników na podczerwień w wyznaczonych strefach czasowych.

bezpłatna wycena

Pomożemy Ci wycenić Twoje ogrzewanie dając Ci wizualizację  ogrzewania  oraz skompletujemy dla Ciebie niezbędne materiały.

 

indywidualny projekt 

Wspólnie oraz zgodnie z Twoimi wytycznymi, stworzymy projekt ogrzewania Twojego domu. Systemy grzewcze Heat Decor to nie tylko folia grzewcza, mata grzewcza czy panele grzewcze na podczerwień ale również kwestia doboru odpowiedniego sterowania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.