Logo_HD_300x137

Zaprojektuj z nami ogrzewanie według własnej, indywidualnej koncepcji

W naszym dziale projektowym, podejmujemy każde wyzwanie. Systemy grzewcze dla domów jednorodzinnych to nasza codzienność. Jeśli masz wizję na swój własny projekt ogrzewania lub potrzebujesz fachowej i kompleksowej obsługi, pomożemy Ci zamienić to w rzeczywistość.

Na podstawie wytycznych, opracujemy projekt spełniający najwyższe standardy.

Dobierzemy odpowiednią moc grzewczą oraz zaprezentujemy Twoje ogrzewanie w postaci wizualnej. Zaprojektujemy dla Ciebie system sterowania dedykowany do Twojego rytmu życia.

Przenosząc naszą wspólną koncepcję w konkretny projekt, zadbamy o optymalizację ilości materiału i kosztów eksploatacji. Zamontujemy kompletny system ogrzewania zgodnie z projektem w dogodnym dla Ciebie terminie.

ZALETY OGRZEWANIA domu produktami heat decor

łatwość montażu

Nasze systemy grzewcze możesz również zamontować samodzielnie. Zaprojektowane przez nas produkty są stworzone z myślą o intuicyjnym i łatwym montażu.

bezpłatna wycena

Pomożemy Ci wycenić Twoje ogrzewanie dając Ci wizualizację  ogrzewania  oraz skompletujemy dla Ciebie niezbędne materiały.

 

indywidualny projekt 

Wspólnie oraz zgodnie z Twoimi wytycznymi, stworzymy projekt ogrzewania Twojego domu. Systemy grzewcze Heat Decor to nie tylko folia grzewcza, mata grzewcza czy panele grzewcze na podczerwień ale również kwestia doboru odpowiedniego sterowania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.