Logo_HD_300x137

Specjalizujemy się w ogrzewaniu kubaturowym hal magazynowych i przemysłowych.

Wykonujemy kompleksową realizację inwestycji. Projektujemy i wykonujemy systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i ściennego współpracującego z fotowoltaicznymi źródłami odnawialnej energii.

Doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych pozwala nam zaprojektować i zrealizować ogrzewanie
na długie lata.

Z powodzeniem nasze produkty wykorzystujemy w dużych i nietypowych realizacjach, gdzie realia są odmienne niż w przypadku domów energooszczędnych. Wysokość, kubatura czy nacisk na powierzchnie hali ma kluczowe znaczenie. Wiemy o tym, dlatego w naszej ofercie znajdziesz dedykowane produkty i systemy grzewcze do konkretnych zastosowań.

ZALETY OGRZEWANIA hal magazynowo-prodykcyjnych folią grzewczą heat decor

możliwość ogrzewania strefowego

Ogrzewanie powierzchni hal możliwe jest przy pomocy folii grzewczych, mat lub grzejników na podczerwień w wyznaczonych strefach czasowych.

bezpłatna wycena

Pomożemy Ci wycenić Twoje ogrzewanie dając Ci wizualizację  ogrzewania  oraz skompletujemy dla Ciebie niezbędne materiały.

 

indywidualny projekt 

Wspólnie oraz zgodnie z Twoimi wytycznymi, stworzymy projekt ogrzewania Twojego domu. Systemy grzewcze Heat Decor to nie tylko folia grzewcza, mata grzewcza czy panele grzewcze na podczerwień ale również kwestia doboru odpowiedniego sterowania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.