Linia produkcyjna mat grzewczych heat decor

Doskonała jakość i maksymalna wydajność osiągnięta przez nowoczesną technologię produkcji mat grzewczych Heat Decor
oraz usprawniane procesy i sprawdzona koncepcja logistyczna to podstawy naszego sukcesu. Jednym z unikalnych wyróżników naszej oferty jest nasza linia produkcyjna mat grzewczych, co umożliwia precyzyjne sterowanie optymalizacją właściwości materiałowych. Zaawansowana technologicznie linia produkcyjna, w połączeniu z bogatym doświadczeniem i wysoce rozwiniętymi umiejętnościami specjalistów, daje nam możliwość realizacji mat grzewczych o zróżnicowanej mocy i wymiarach.

Produkujemy najwyższej jakości maty grzewcze wykonane w technologii teflonu.

Produkowane maty grzewcze wyróżniają się bardzo wysoką jakością izolacji wykonanej tylko z teflonu oraz odpornością na temperatury, sięgające 220 stopni.

Żyła grzejna maty grzewczej HD-mat wykonana jest w technologii splotu wielodrutowego powlekanego izolacją FEP (teflon) dodatkowo zabezpieczona ekranem w oplocie z ocynowanych drutów miedzianych. Cały przewód grzewczy ochrania izolacja zewnętrzna również wykonana z FEP (teflon) odpornego na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszych mat

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.