Heat Decor, Produkcja

Termostaty

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępie do nowoczesnych technologii produkowane przez nas termostaty posiadają najnowszej generacji oprogramowania sterujące w technice grzewczej. Osiągnęliśmy to dzięki współpracy z najlepszymi firmami IT jak Tuya oraz wieloma innymi wybitnymi specjalistami nowoczesnej elektroniki.

Wysoka niezawodność, ergonomia i prostota konstrukcji, umożliwia bardzo szybkie podłączanie sterowników temperatury i integrację z wybranymi produktami grzewczymi. Użyte w produkcji materiały są najwyższej jakości, wszystkie termostaty posiadają atesty i certyfikaty wykonane przez notyfikowane, certyfikowane europejskie laboratoria.

Na pierwszym miejscu stawiamy na wysoką jakość wyrobu, niezawodność działania termostatów, oraz bezawaryjną eksploatację.  Każde urządzenie jest testowane przed zakończeniem procesu produkcyjnego. Na przestrzeni lat udoskonaliliśmy możliwości produkcyjne i zastosowane materiały, dzięki czemu udało nam się stworzyć jeszcze bardziej nowoczesny produkt w niższej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *