Prawdopodobnie została włączona blokada przed dziećmi. Wyłączyć blokadę można naciskając jednocześnie przyciski i przytrzymując przez dłuższy czas w grzejnikach HD-WAVE serii SWT.

Tak, grzejniki HD-WAVE serii SWT z wbudowanym termostatem umożliwiają niezależne regulowanie temperatury powietrza w pomieszczeniu i temperatury panelu.

Minimalna zalecana wysokość, na której należy instalować grzejnik w montażu ściennym, wynosi 30 cm od dolnej krawędzi grzejnika do podłogi.

Tak. Zalecane w tym celu są grzejniki HD-WAVE serii SW z włącznikiem on/off łączone z zewnętrznym termostatem, dla wygody obsługi. Do montażu niezbędny jest specjalny stelaż dostępny osobno.

Każdy grzejnik HD-WAVE ma określoną w jego specyfikacji technicznej maksymalną powierzchnię pomieszczenia i kubaturę, którą efektywnie ogrzeje w budynku o dobrej i bardzo dobrej termoizolacji.

Koszt użytkowania grzejnika na podczerwień zależy od wielkości pomieszczenia, ustawionej pożądanej temperatury oraz klasy energetycznej budynku. Ten sam, grzejnik w różnych pomieszczeniach w różnych budynkach wygeneruje inny koszt użytkowania. Dokładniejsze symulacje kosztów dostępne są w sekcji Wiedza na naszej stronie.

Tak, podczas zakupu wybranych produktów w naszym sklepie online można wybrać dogodną formę rozłożenia danej kwoty na raty.

Tak, nasze ogrzewanie jest zeroemisyjne, a urządzenia grzewcze bardzo długo nie wymagają wymiany, co ogranicza powstawanie elektrośmieci. Zajmuje również mało miejsca w  transporcie, w związku z czym jego przewożenie i magazynowanie stanowi mniejsza obciążenie dla natury. Produkty takie jak folia grzewcza złożone są z prostych podlegających recyklingowi składników. To czyni nasze ogrzewanie ekologicznym w wielu wymiarach użytkowania.

Bez względu na wybrane rozwiązanie montaż ogrzewania Heat Decor można wykonać w przeciętnym domu w ciągu 1-2 dni roboczych przy udziale firmowej lub certyfikowanej ekipy instalacyjnej.

Brak szukanej odpowiedzi?

Skontaktuj się z naszym konsultantem on-line