Baza wiedzy, Grzejniki elektryczne

Grzejniki szklane

Grzejniki szklane Heat Decor  wykonane są w stylowej i nowoczesnej formie, która idealnie wpisze się w każde wnętrze . Energooszczędne elektryczne grzejniki szklane Heat Decor działają w systemie podczerwieni i posiadają wbudowany termostat, który sam wyreguluje optymalną temperaturę w twoim mieszkaniu. Szkło hartowane, z którego wykonany jest grzejnik jest wymodelowane i daje poczucie elegancji.

Grzejnik szklany świetnie sprawdzi się w łazience lub w pokoju dziecinnym z względów estetycznych oraz bezpieczeństwa użytkowania. W Grzejnikach szklanych poprzez wbudowany termostat możemy regulować temperaturą panelu grzewczego

unikając przypadkowego poparzenia. Funkcjonalność grzejnika szklanego daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla siebie i naszych najbliższych.

Grzejniki szklane Heat Decor montować możemy w pozycji poziomej lub pionowej na dołączonych do grzejnika metalowych profilach. Grzejnik szklany nie wymaga dodatkowych urządzeń sterujących. Wystarczy włączyć grzejnik do gniazdka i na termostacie ustawić temperaturę w pomieszczeniu. Grzejnik szklany sam wyreguluje długość cyklu grzewczego utrzymując ustawioną temperaturę w pomieszczeniu.  Panel sterujący termostatu umieszczony jest dyskretnie z tyłu grzejnika szklanego tak by wyeksponować walory estetyczne panelu szklanego.

Prosty w użytkowaniu termostat w grzejniku szklanym posiada funkcje:

  • Automatyczne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu
  • Sterowanie temperaturą grzejnika i ochrona dzieci przed poparzeniem
  • Blokada klawiszy funkcyjnych termostatu przed dziećmi
  • Funkcja oszczędzania energii i pracy na 50% mocy grzejnika.

Każdy zakupiony grzejnik szklany Heat Decor posiada w zestawie:

  • profile montażowe
  • kołki szybkiego montażu
  • Szablon szybkiego montażu grzejnika
  • Instrukcje montażu i eksploatacji grzejnika

Grzejniki z serii HD-G450

Prezentowane powierzchnie grzewcze grzejników odpowiadają budynkowi o dobrej izolacji EU=40W/m2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *