Baza wiedzy, Grzejniki elektryczne

Grzejniki dekoracyjne

Grzejnik dekoracyjny ceramiczny na podczerwień na ścianie w łazience

Grzejniki dekoracyjne ceramiczne dedykowane są dla osób ceniących nie tylko funkcjonalność grzewczą, ale również walory estetyczne. Nowoczesne i stylowe wzornictwo grzejników dekoracyjnych Heat Decor sprawia, że są dostępne w szerokiej palecie kolorów i faktur. Panele grzewcze mają na celu energooszczędne ogrzewanie pomieszczeń oraz dopełnianie charakteru wnętrza. Grzejniki dekoracyjne świetnie sprawdzą się do ogrzewania łazienki, salonu czy sypialni.

Grzejniki dekoracyjne przeznaczone są do ogrzewania ściennego i wykonane są z spieków ceramicznych nawiązujących fakturą i kolorami do naturalnych kamieni. Promienniki dekoracyjne pracują w systemie energooszczędnej długiej podczerwieni oraz naturalnej radiacji wynikającej z właściwości akumulacyjnych ceramiki.

Grzejniki dekoracyjne Heat Decor produkowane są w seriach HD-CT z wbudowanym w grzejnik termostatem oraz HD-CS z prostym włącznikiem grzejnika on/off.  Grzejniki dekoracyjne montować możemy w pozycji poziomej lub pionowej na dołączonych do grzejnika metalowych profilach

Grzejniki dekoracyjne z termostatem

Grzejniki dekoracyjne z wbudowanym termostatem HD-CT w porównaniu do grzejników z włącznikiem nie wymagają dodatkowych urządzeń sterujących i są proste w użyciu. Wystarczy włączyć grzejnik do gniazdka i na termostacie ustawić temperaturę w pomieszczeniu. Panel sterujący termostatu umieszczony jest dyskretnie z tyłu grzejnika tak by wyeksponować walory estetyczne grzejników. Termostat wbudowany w grzejnik posiada funkcje:

  • automatyczne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu,
  • sterowanie temperaturą grzejnika i ochrona dzieci przed poparzeniem,
  • blokada klawiszy funkcyjnych termostatu przed dziećmi,
  • funkcja oszczędzania energii i pracy na 50% mocy grzejnika.

Grzejniki bez termostatu

Grzejniki dekoracyjne wyposażone tylko we włącznik on/off wymagają dodatkowego sterowania termostatem pokojowym. Grzejniki świetnie sprawdzą się w salonach kosmetycznych, spa, biurach, restauracjach lub nowo planowanych inwestycjach mieszkalnych z niezależnym systemem sterowania temperaturą.

Grzejniki z serii HD-C400

Prezentowane powierzchnie grzewcze grzejników odpowiadają budynkowi o dobrej izolacji EU=40W/m2

Grzejniki z serii HD-C600

HD-C600T/02

HD-C600T/03

HD-C600T/04

HD-C600T/05

Prezentowane powierzchnie grzewcze grzejników odpowiadają budynkowi o dobrej izolacji EU=40W/m2

Grzejniki z serii HD-C800

HD-C800T/02

HD-C800T/03

HD-C800T/04

HD-C800T/05

Prezentowane powierzchnie grzewcze grzejników odpowiadają budynkowi o dobrej izolacji EU=40W/m2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *