Termostaty Heat Decor mogą być w pełni zarządzane przez aplikacje Smart Life oraz Tuya Smart, dostępne bezpłatnie dla użytkowników telefonów z systemem Android oraz iOS. Zarządzane z poziomu aplikacji są termostaty HD-T500 oraz HD-T1000 w wersjach z modułem ZigBee lub Wi-Fi.

ZigBee to protokół przesyłu danych analogiczny do Wi-Fi, przesyłający jednak mniejsze ilości danych, z mniejszym zużyciem energii, na większą odległość. Dlatego jest wykorzystywany w komunikowaniu się ze sobą inteligentnych urządzeń oraz do tworzenia sieci MESH, w której inteligentne urządzenia pełnią jednocześnie rolę wzmacniaczy sygnału. Urządzenia ZigBee z możliwością przesyłania sygnału z innych urządzeń pozwalają na budowę sieci MESH obejmującej cały budynek i zapewniającej stabilny przesył sygnału. W taki moduł wyposażone są termostaty HD-T500 oraz HD-T1000 w wersji ZigBee.

Każdy termostat Heat Decor wyposażony jest w czujnik temperatury podłogi. Dzięki temu możliwe jest ograniczanie maksymalnej temperatur podłogi, by. nie przekraczała wartości wskazanych przez producenta podłogi.

Dostępne czujniki do termostatów to: czujnik temperatury podłogi, dołączany do każdego termostatu; wbudowany czujnik temperatury powietrza, instalowany w termostatach serii HD-T02, HD-T500 oraz HD-1000; dodatkowy zewnętrzy czujnik powietrza do instalowania w puszce instalacyjnej oraz dodatkowy zewnętrzny czujnik temperatury powietrza instalowany we włączniku światła.

Tak, po odpowiednim przeszkoleniu termostat mogą obsługiwać dzieci w wieku powyżej 8 lat. Nie mogą natomiast wykonywać czynności konserwacyjnych.

Tak, w przypadku każdego systemu grzewczego należy obliczyć jego całościową moc i nie może ona przekraczać mocy dopuszczalnej dla danego termostatu.

Tak, termostaty Heat Decor w przypadku chwilowego zaniku napięcia zapamiętują wprowadzone do nich ustawienia i będą nadal działały zgodnie z nimi po przywróceniu napięcia w sieci.

Tak, podczas zakupu wybranych produktów w naszym sklepie online można wybrać dogodną formę rozłożenia danej kwoty na raty.

Tak, nasze ogrzewanie jest zeroemisyjne, a urządzenia grzewcze bardzo długo nie wymagają wymiany, co ogranicza powstawanie elektrośmieci. Zajmuje również mało miejsca w  transporcie, w związku z czym jego przewożenie i magazynowanie stanowi mniejsza obciążenie dla natury. Produkty takie jak folia grzewcza złożone są z prostych podlegających recyklingowi składników. To czyni nasze ogrzewanie ekologicznym w wielu wymiarach użytkowania.

Bez względu na wybrane rozwiązanie montaż ogrzewania Heat Decor można wykonać w przeciętnym domu w ciągu 1-2 dni roboczych przy udziale firmowej lub certyfikowanej ekipy instalacyjnej.

Brak szukanej odpowiedzi?

Skonktatuj się z naszym konsultantem on-line