Dlaczego Heat Decor to dobry wybór?

Zapewniamy ciepło
na wiele dekad

Technologia ogrzewania podczerwienią zmienia przyszłość na zieloną: wolną od emisji pyłów i CO2 oraz kosztów serwisowania. Dbamy o to, by system grzewczy był jednorazową inwestycją na ponad 50 lat.

Pomagamy w wyborze
ogrzewania

Wspieramy klientów eksperckim doradztwem, a naszych partnerów szkoleniami. Orientacyjny koszt ogrzewania obliczysz w parę sekund w kalkulatorze, a bezpłatną szczegółową wycenę i projekt przygotujemy w krótkim czasie.

Specjalizujemy się
w folii grzewczej

Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy na rynek folie grzewcze o specjalistycznym zastosowaniu pod różne typy podłóg. System grzewczy dopasowany do podłogi daje gwarancję bezawaryjnej pracy przez dziesięciolecia.

Mamy doświadczenie
w montażu

Szkolone przez nas ekipy instalują systemy grzewcze w całej Polsce. Dzięki ścisłej współpracy z nimi wiemy, jak projektować nasze produkty, aby każdy instalator przeprowadził montaż folii grzewczej lub maty grzewczej bezbłędnie.

Rozwijamy technologię
produkcji

Innowacyjne produkty są naszym powodem do dumy. Mamy własne linie produkcyjne m.in. w Korei Południowej. To dzięki nim oferujemy stale najwyższą jakość na rynku.

Działamy szybko
i sprawnie

Szybkość to nasz atut: od wysyłki ze sklepu w jeden dzień roboczy aż po montaż i uruchomienie ogrzewania dla całego domu w ciągu 1 doby. Nasz system grzewczy pozwala zaoszczędzić roboczogodziny i elastycznie planować prace.

Ogrzewanie podczerwienią to dla Ciebie nowość?

Wyślij nam swoje pytania lub zadzwoń – chętnie odpowiemy!