Zobacz, jak powstają
folie grzewcze Heat Decor

Nasze flagowe produkty to rewolucyjne folie grzewcze na podczerwień, wybitnie wytrzymała mata grzewcza i estetyczne grzejniki na podczerwień.

Rozwijamy technologię ogrzewania podczerwienią
od 2004 roku.

Początkowo nasze rozwiązania były tworzone dla pojedynczych budynków o wyjątkowych wymaganiach, by następnie stać się ogrzewaniem o wszechstronnym zastosowaniu. Poznaj naszą historię

Jesteśmy zieloną rewolucją w ogrzewaniu, innowacyjną polską firmą, a nasz flagowy produkt to prosta w montażu i efektywna folia grzewcza.

Zero emisji dwutlenku węgla

Zero serwisowania

Niski koszt instalacji

Ogrzewanie na pokolenia

Oprócz Klientów Indywidualnych do stałego grona naszych Klientów należą dystrybutorzy,firmy budowlane oraz firmy instalujące systemy fotowoltaiczne.

Oferujemy również usługę profesjonalnego montażu mat i folii grzewczych na terenie całej Polski przez ekipy z naszą certyfikacją i doradztwo w zakresie zastosowania nowoczesnego ogrzewania elektrycznego.

Produkty Heat Decor sp. z o.o. są przeznaczone dla wszystkich budynków po termomodernizacji oraz dla nowoczesnego, ekologicznego budownictwa mieszkalnego, biurowego i przemysłowego. Zapewniamy:

  • zdrowy komfort cieplny mieszkańcom oraz użytkownikom,
  • najniższe koszty instalacji wśród alternatywnych systemów grzewczych,
  • brak kosztów serwisowania
  • zeroemisyjność.

Folia grzewcza to elektryczna przyszłość ogrzewania i odpowiedź na klimatyczną rewolucję technologiczną

Firma Heat Decor sp. z o.o. jest właścicielem międzynarodowej marki Heat Decor. Posiadamy autorskie patenty w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych.

Celem naszej działalności jest wdrażanie innowacyjnych technologii ogrzewania podczerwienią w miejscach, gdzie jest zapotrzebowanie na ciepło.

Efektywność energetyczna, niskie koszty instalacji, brak konieczności serwisowania, okres gwarancyjny sięgający 30 lat, własne linie produkcyjne oraz komfort ogrzewania systemami Heat Decor sprawiają, że nasza firma jest zaufanym partnerem na długie lata w sektorze ogrzewnictwa.

Facebook Heat Decor opowie Ci o nas więcej. Zapraszamy również do sekcji Wiedza na naszej stronie.

Skorzystaj z kalkulatora i oblicz koszt ogrzewania folią grzewczą.