Logo_HD_300x137
Logo Heat Decor on white

Nasze flagowe produkty to rewolucyjne folie grzewcze na podczerwień, wybitnie wytrzymała mata grzewcza i estetyczne grzejniki na podczerwień.

Rozwijamy technologię ogrzewania podczerwienią od 2004 roku.

Kliknij i zobacz, jak powstają folie grzewcze Heat Decor.

Produkty Heat Decor Sp. z o.o. są przeznaczone dla budynków po termomodernizacji oraz dla nowoczesnego, ekologicznego budownictwa mieszkalnego, biurowego i przemysłowego. Zapewniamy:

  • zdrowy komfort cieplny mieszkańcom oraz użytkownikom,
  • najniższe koszty instalacji wśród alternatywnych systemów grzewczych,
  • brak kosztów serwisowania
  • i zeroemisyjność.

Oprócz Klientów Indywidualnych do stałego grona naszych Klientów należą firmy budowlane, firmy specjalizujące się w termomodernizacji oraz firmy montujące systemy fotowoltaiczne. Oferujemy również usługę profesjonalnego i szybkiego montażu mat i folii grzewczych na terenie całej Polski.

Firma Heat Decor Sp. z o.o. jest właścicielem międzynarodowej marki Heat Decor. Posiadamy autorskie patenty w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych.

Celem naszej działalności jest wdrażanie innowacyjnych technologii ogrzewania podczerwienią w miejscach, gdzie jest zapotrzebowanie na ciepło.

Efektywność energetyczna, niskie koszty instalacji, brak konieczności serwisowania, okres gwarancyjny sięgający 30 lat, własne linie produkcyjne oraz komfort ogrzewania systemami Heat Decor sprawiają, że nasza firma jest zaufanym partnerem na długie lata w sektorze ogrzewnictwa.

Facebook Heat Decor opowie Ci o nas więcej. Zapraszamy również na nasz blog.

Jesteśmy zieloną rewolucją w ogrzewaniu, innowacyjną polską firmą, a nasz flagowy produkt to prosta w montażu i efektywna folia grzewcza.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ o zastosowaniu folii GRZEWCZEJ 

MASZ PYTANIA? CHĘTNIE ODPOWIEMY!

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.