Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Jesteśmy
odpowiedzialni
za otoczenie społeczne

Coraz bardziej świadome społeczeństwo przyczynia się do rozwoju trendu odpowiedzialności społecznej nie tylko w kontekście swojego otoczenia, ale również kwestii biznesowych. Biznes odpowiedzialny społecznie to nie konieczność, a zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób odpowiedzialny, który przynosi wiele korzyści – dla otoczenia, a także samej firmy.

Kiedy pojawiła się szansa pomocy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt prowadzonego przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, nie wahaliśmy się ani minuty z podjęciem decyzji. W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym jak i niskimi temperaturami powietrza, priorytetem stało się ogrzanie 10 boksów, które zamieszkują psy bez szans na adopcję.

Prace nad projektem, rozpoczęliśmy od analizy wielkości boksów oraz dobrania grzejników z odpowiednią mocą. Z uwagi na specyfikę miejsca ich montażu jak i zabezpieczeniem zwierząt w nich przebywających, wybraliśmy podwieszane grzejniki sufitowe. Zapewniają one szybki wzrost temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu a zewnętrzny system sterowania, pozwala pracownikom schroniska w dogodny i łatwy sposób regulować temperaturę w poszczególnych boksach. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy dorzucić swoją cegiełkę do poprawy warunków mieszkalnych podopiecznych Schroniska.

Dziękujemy również wspaniałym pracownikom i wolontariuszom, którzy każdego dnia wkładają mnóstwo serca i pracy w opiekę nad zwierzętami. Zachęcamy do wspierania KTOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt: http://www.schronisko.krakow.pl/ w ich codziennym funkcjonowaniu jak i lokalnych placówek w Waszej okolicy.

Skorzystaj z kalkulatora i oblicz koszt ogrzewania folią grzewczą.