Siatka stalowa

Siatka ze stali nierdzewnej to wszechstronny materiał, który cieszy się rosnącą popularnością ze względu na swoją trwałość i niezwykłą odporność na korozję. Siatka ta stanowi doskonały przykład materiału najwyższej jakości, którego produkcja opiera się na precyzyjnym procesie tkania. Co istotne pomimo swojej wyjątkowej wytrzymałości, siatka stalowa zachowuje niewielką grubość oraz elastyczność, przypominając materiał płócienny.

Siatka ze stali nierdzewnej Heat Decor

Siatka stalowa Heat Decor stosowana jest do ogrzewania podłogowego folią grzewczą Heat Decor w systemie pod wylewką, wykończonym dowolną okładziną podłogową dostosowaną do ogrzewania podłogowego. Siatka stalowa dzięki niewielkiej grubości i elastyczności jest łatwa w montażu i nie zwiększa wysokości gotowego systemu grzewczego. Wystarczy rozłożyć ją na wcześniej przygotowanej i rozłożonej folii grzewczej a następnie zabezpieczyć taśmą samoprzylepną zbrojoną i podpiąć przewodem elektrycznym do uziemienia.

Siatka ze stali nierdzewnej Heat Decor charakteryzuje się starannie dobranymi parametrami, które zapewniają jej doskonałą wytrzymałość i niezawodność. Drobne oczka o wymiarze 1,20 mm, grubość drutu 0,12 mm oraz szerokość 100 cm, idealnie odpowiadają na potrzeby współczesnych rozwiązań grzewczych. Wykonana została z wysokiej jakości stali AISI 304 /1.4301, o gęstości 8 oczek na 1 cm i aż 64 na 1 cm².

Siatkę ze stali nierdzewnej Heat Decor możemy docinać zwykłymi nożyczkami. Zaleca się jednak używanie rękawiczek ochronnych podczas cięcia.

Siatka stalowa nierdzewna - inne zastosowania

Stal nierdzewna jest ceniona ze swoje unikalne właściwości, dlatego tkane siatki ze stali nierdzewnej znalazły zastosowanie w przemyśle, budownictwie, rolnictwie, dekoracji i wielu innych dziedzinach. Siatka ze stali nierdzewnej sprawdzi się również jako niezawodne moskitiery.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego firmowego sklepu online lub skontaktowania się z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy gotowi pomóc i doradzić w wyborze odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dowiedz się więcej o siatce stalowej