Logo_HD_300x137

Jesteś właścicielem hurtowni elektrycznej? Zgłoś się do nas!

Folia grzewcza Heat Decor to cienki, elastyczny materiał grzewczy dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca przed samą instalacją. Folie możemy złożyć w rulon a następnie zapakować i wysłać w każdy zakątek świata. Folia grzewcza Heat Decor posiada bezpieczne punkty cięcia przez co w każdej chwili mamy możliwość docięcia materiału grzewczego na odpowiednią długość i dostosować go do indywidualnych potrzeb. Materiał jest bardzo elastyczny za zarazem odporny na uszkodzenia mechaniczne.

ZAPYTAJ O PAKIET WSPÓŁPRACY DLA HURTOWNI ELEKTRYCZNYCH

 

szkolenia produktowe

Kompleksowe zapoznanie się ze wszystkimi parametrami i cechami produktów Heat Decor

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE folii grzewczej

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

W naszej ofercie znajdują się między innymi gotowe zestawy z folią grzewczą.

Zestawy prócz folii grzewczej o określonych parametrach, mocy, szerokości i m2 posiadają niezbędne akcesoria do montażu. Żaden inny system grzewczy nie umożliwia w tak prosty i intuicyjny sposób wykonania montażu ogrzewania podłogowego.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.