Ogrzewanie naturalne jak słońce

Dlaczego ogrzewanie na podczerwień w systemie z folią grzewczą to najbardziej ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie?

Zero zużycia

Zmieniają się pory roku, mijają lata, a system Heat Decor z folią grzewczą ze stałą niezmienną sprawnością ogrzewa Twój dom. Ogrzewanie to coś, czego chcesz być w życiu pewien. Gdy tylko zrobi się chłodniej, Twoje ogrzewanie zapewni Ci komfortowe ciepło, jak w słoneczny dzień. Jest przewidywalne na 100%, bo nie ma w nim mechanicznych elementów, które w innych systemach grzewczych zużywają się i psują. O żywotności folii grzewczej decyduje długowieczność jej warstwy ochronnej oraz najwyższej jakości komponenty systemu Heat Decor.

Zero emisji CO2

Samo ogrzewanie nie jest źródłem ani gazów cieplarnianych, ani pyłów, ani nawet hałasu. Jest całkowicie bezemisyjne i ciche (0 dB), czyli nie zanieczyszcza w żaden sposób otoczenia swoim działaniem. Natomiast prąd zasilający ogrzewanie w coraz większym stopniu pochodzi z Odnawialnych Źródeł Energii, także w Polsce. Gdy zaczniesz korzystać z taryfy dynamicznej, to ogrzewanie będzie wykorzystywać wyłącznie tanią energię z OZE w godzinach szczytu jej wytwarzania. Odetchnij czystym powietrzem już dziś i przygotuj się na tani prąd z OZE.

Zero serwisowania

Ogrzewaj dom lub mieszkanie bez konieczności ponoszenia opłat za regularne serwisowanie systemu grzewczego. Ciesz się autonomią ogrzewania w poszczególnych pomieszczeniach. Otrzymasz gwarancję producenta na folię grzewczą w systemie Heat Decor, która wynosi nawet 30 lat bez dodatkowych kosztów. Podstawą gwarancji jest montaż zgodny z instrukcją.

Maksimum komfortu

Ogrzewanie ekologiczne jest jednocześnie komfortowe, gdy nośnik ciepła to nie rozgrzane powietrze, ale długa podczerwień. Ogrzewanie podłogowe w systemie Heat Decor dzięki podczerwieni sprzyja zdrowiu oraz rozprowadza ciepło szybko i równomiernie. W efekcie odczuwasz dokładnie tyle ciepła, ile pragniesz, w każdym miejscu pomieszczenia i na każdym piętrze domu.

Zamów bezpłatną indywidualną wycenę z konsultacją inwestycji i schematem montażu

Wycena ze schematem montażu będzie gotowa dla Ciebie w 2 dni robocze. Montaż zajmie nie więcej niż jeden dzień na jedno pomieszczenie. Certyfikowana ekipa zamontuje ogrzewanie w całym domu w 2-3 dni. Możesz również wybrać zestaw do samodzielnego montażu, dostępny online i w sklepach Castorama. Ogrzewanie jest dedykowane do domów nowych i po termomodernizacji oraz objęte dofinansowaniem z programu Czyste Powietrze.

Zrób pierwszy krok w stronę ciepłej podłogi