Heat Decor jest światowym liderem w produkcji folii grzewczej na podczerwień

Dział rozwoju produkcji folii grzewczych to najszybciej rosnąca część naszej firmy. Rozwój i oferowanie najwyższej jakości są naszymi priorytetami. Mamy najlepsze w branży laboratoria techniczne oraz jedyne w swojej klasie systemy jakości. Rozwijamy także międzynarodową sieć dystrybucji i usług instalacyjnych, dbając najwyższy standard montażu systemów grzewczych Heat Decor.

ZOBACZ PRODUKCJĘ FOLII GRZEWCZEJ

Producent folii grzewczej Polska

WYSPECJALIZOWANY park maszynowy pozwala na krótki termin wdrażania nowych PRODUKTÓW

Sekret jakości tkwi w szczegółach. Wdrażając na produkcję nowe typy folii grzewczych Heat Decor jesteśmy w stanie dokładnie kontrolować wszystkie ich parametry. Dzięki temu z powodzeniem uruchomiliśmy pierwszą na świecie produkcję serii folii grzewczych dedykowanych do różnych typów podłóg:

  • HD-G – pod panele laminowane i przy odpowiednio fachowym montażu pod wylewki; grubość 0,338 mm.
  • HD-EPL – pod wylewki i pod deskę warstwową; grubość 0,45 mm.
  • HD-PRO – pod panele winylowe SPC i pod deskę warstwową; grubość 0,5 mm.

Produkujemy również folie grzewcze dla innych marek do innych rozwiązań specjalistycznych, jak i również do standardowych zastosowań w ogrzewaniu powierzchniowym w branży mieszkaniowej i przemysłowej. Nasze folie grzewcze posiadają pełną certyfikację Polskiej notyfikowanej jednostki certyfikującej (CE, LDV, EMC, B, ROHS). 

Zastosowanie folii grzewczej

Zdobyte doświadczenie na przestrzeni kilkunastu lat pozwoliło nam zweryfikować potrzeby oraz możliwości dostosowania się do potrzeb danej realizacji. Hale magazynowe, bloki mieszkaniowe czy osiedla domów jednorodzinnych wymagają odmiennych zapotrzebowań energetycznych. Dział projektowy folii grzewczych Heat Decor jest w stanie zaprojektować konkretne parametry folii grzewczej dostosowane do realizowanego obiektu a dział produkcyjny wykonać folię grzewczą w krótkim czasie. Doświadczenie w produkcji i projektowaniu umożliwia kompleksową realizację inwestycji nawet dla najbardziej wymagających klientów oraz obiektów budowlanych.

MAMY PONAD 10 lat doświadczenia I KSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ

W tak innowacyjnej branży jak elektryczne ogrzewanie podczerwienią 10 lat to czas ogromnych zmian. Dlatego jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania związane ze zmianami w branży budowalnej, obniżaniem emisji CO2, ekologicznym budownictwem, a w przyszłości do zastosowania sztucznej inteligencji do obniżania kosztów ogrzewania. Przełamujemy schematy i przyzwyczajenia. Współtworzymy zieloną przyszłość budownictwa.

Nasze systemy z jednej strony są jednorazową inwestycją w ponad 50 lat ciepła, a z drugiej będą w tym czasie sprawnie współpracować z coraz nowocześniejszymi rozwiązaniami z kategorii Smart Home czy IoT.

Różne rodzaje folii grzewczej w rolkach od folii drabinkowej po najnowsze folie grzewcze
Porównanie matryc grzewczych w folii grzewczej Heat Decor

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O foliĘ grzewczĄ

Moc folii grzewczej zawsze powinna być dopasowana do izolacji budynku, w którym zostanie zainstalowana.

Tak, możemy łączyć ze sobą wszystkie 3 szerokości folii grzewczej Heat Decor.

Nie, nie możemy łączyć różnych mocy ze sobą, ponieważ każda moc posiada indywidualne różne od siebie parametry rozruchu jak i uzysku temperatury.

80% pokrycia powierzchni za pomocą folii grzewczych daje optymalną wydajność systemu grzewczego. Duże pokrycie folii grzewczej powoduje, iż pracuje ona na niskich temperaturach co przekłada się na komfort w użytkowaniu, wydajność i bezpieczeństwo energetyczne budynku.

Folia grzewcza poprzez swoją konstrukcje oraz zastosowaną technologie nie wymaga serwisowania.

Sprawdź więcej informacji o zastosowaniu naszej folii

Masz więcej pytań?

Jeśli nie znalazłeś wystarczających informacji pamiętaj, że nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i podzieli się wiedzą o naszych produktach. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.